Uwaga! Prosimy o umówienie się na spotkanie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem poprzez wysłanie wiadomości do nauczyciela poprzez Librus
HARMONOGRAM NIE OBOWIĄZUJE W TYGODNIACH, W KTÓRYCH ODBYWAJĄ SIĘ POPŁUDNIOWE ZEBRANIA/KONSULTACJE
Zebrania popołudniowe odbędą się w dniach: 13.09.2023, 10.01.2024, 13.03.2024, 15.05. 2024
HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW.PDF
nauczyciel | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
Alinowska-Mila Małgorzata | 15:20-15:50 | ||||
Biernacka Małgorzata | 15:30-16:00 | ||||
Błażejewska-Chadyniak Paulina | 14:25-15:25 | ||||
Bochnak Anna | 7:50-8:50 | ||||
Czech Emilia | 14:30-15:00 | ||||
Dębczyńska - Głuszak Agnieszka | 8:30-9:30 | ||||
Donat-Bernard Barbara | 8:45-9:45 | ||||
Eckert Danuta | 10:00-11:00 | ||||
Ficerman Monika | 8:45-9:45 | ||||
Gabryelska Agnieszka | 12:45-13:45 | ||||
Gellera Małgorzata | 10:00-10:30 | ||||
Głowacka Zofia | 14:35-15:35 | ||||
Góra Anna | 10:30-11:30 | ||||
Górny Janusz | 15:45-16:15 | 19:00-19:30 | |||
Górzna Małgorzata | 12:30-13:30 | ||||
Grądecki Krystian | 15:20-16:20 | ||||
Gumna-Mizerkiewicz Izabela | 11:40-12:40 | ||||
Hasiec Marek | 8:00-9:00 | ||||
Herodowicz-Mleczak Karolina | 8:40-9:40 | ||||
Jaroszewska Weronika | 13:40-14:40 | ||||
Jasińska Magdalena | 13:30 - 14:30 | ||||
Kaczmarek Marcin | 8:50-9:50 | ||||
Kamińska Karolina | 8:00-9:00 | ||||
Kapała Anna | 12:30-13:30 | ||||
Kleczewska-Wińska Marzena | 10:50-11:50 | ||||
Kobiałka Adam | 8:50-9:50 | ||||
Koperski Kamil | urlop | ||||
Kornosz Łukasz | 7:45-8:45 | ||||
Korta Małgorzata | 12:30-13:30 | ||||
Kowalska Agnieszka | 15:35-16:35 | ||||
Kozłowska Hanna | 14:30-15:30 | ||||
Leśniewska Ewa | 7:00-8:00 | ||||
Majchrzak Małgorzata | 13:35-14:35 | ||||
Matera-Klinger Anna | 8:30-9:30 | ||||
Mądra Karolina | 15:20-16:20 | ||||
Michalski Jędrzej | 9:30-10:30 | ||||
Mierzejewski Tomasz | 7:45-8:45 | ||||
Mikołajczyk-Szwaczkowska Renata | 11:45-12:45 | ||||
Morawski Mikołaj | 7:45-8:45 | ||||
Mosorka Edyta | 10:30-11:30 | ||||
Mueller Joanna | 12:30-13:00 | ||||
Piasecka Monika | 8:00-9:00 | ||||
Pietrykowski Artur | 8:45-9:45 | ||||
Plewa Małgorzata | 15:30-16:00 | ||||
Przybysz Elżbieta | 16:00-16:30 | ||||
Siekierski Piotr | 14:35-15:05 | ||||
Skrzypek Radosław | 12:30-13:30 | ||||
Sobczyńska Hanna | 8:00-9:00 | ||||
Stachyra Tomasz | 12:30-13:30 | ||||
Starosta Ilona | 11:35-12:35 | ||||
Stawecka Ewelina | 10:30-11:30 | ||||
Synowiec-Rudawska Hanna | 8:00-9:00 | ||||
Szymenderska-Cichocka Violetta | 9:45-10:45 | ||||
Szypulski Cezary | 15:20-16:20 | ||||
Vogel Marlena | 8:20-8:50 | 8:20-8:50 | |||
Wawrzyniak Jacek | 12:45-13:45 | ||||
Wejman Martyna | 13:40-14:10 | ||||
Wika Ewa | 8:50-9:50 | ||||
Winkel-Rakowska Kamilla | 14:30-15:30 | ||||
Wirska Halina | 15:30-16:00 | ||||
Wojdyło Wojciech | 15:20-16:20 | ||||
Woronin-Wiśniewska Weronika | 8:00-9:00 | ||||
Wójcik Wiesława | 7:45-8:45 | ||||
Zmaczyńska Natalia | 14:30-15:30 | ||||
Znaniecka Joanna | 15:20-16:20 |
HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW.PDF